نمایش نتایج: از 1 به 15 از 2469

موضوع: شکست سکوت

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member فریبرز آواتار ها
    شماره کاربر
    9
    Blog Entries
    1
    تشکر تشکر کرده 
    229
    تشکر تشکر شده 
    1,588
    تشکر شده در
    317 پست
    سلام خدمت دوستان عزیز و امیدوارم حال همگی خوب باشه و در این ایام کرونایی اسیبی به خود و خانواده وارد نشده باشه و شاد باشید

در مورد صحبتهای گادفادر عزیز کاملا با ایشون موافقم ... ابزار نوین رسانه های ارتباطی به نوعی پیش رفت که تقریبا فرومها در حال محو شدن هستند .... راحتی ابزار چت در اپ ها دیگه به گونه ای پیش رفته که تقریبا فرومها یارای برابری باهاشون را ندارند ...

بنده هیچگونه کانال و گروهی ندارم و تنها خواننده ی مطالب استادانی هستم که بیشتر از بورس از تبلیغات در تلگرام و اینستا در حال در امدزایی هستند

بخاطر دوست عزیزم گادفادر هیچگاه به خودم اجازه تاسیس گروه بدون نظر ایشون را نمیدم ... ولی اگر ایشون یا سایرین گروهی تاسیس کنند با کمال میل در خدمت دوستان هستم

فقط خواهش میکنم اگر تایید تاسیس گروه اخذ شد ادمینها در انتخاب افراد دقت کنید و هر شخصی را به گروه دعوت نکنید . من ترجیحم تلگرامه چون ابزار تحلیل و چت در تلگرام فراهمتره

در اخر محض خالی نبودن عریضه اخرین تحلیلم از شاخص کل را در اینجا قرار میدم photo_۲۰۲۰-۱۱-۱۶_۱۲-۱۰-۵۸.jpg
    آنچه ویرانمان می کند، روزگار نیست...حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است.

2. 9 کاربر مقابل از فریبرز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

amiran (1399/08/27), bourse4ever (1399/08/27), godfather (1399/09/03), pejman (1399/08/27), نادر (1399/09/04), منیب (1399/09/01), محاد (1399/08/28), ابر1005 (1399/09/03), جابر (1399/08/27)